Seminārs par digitālā mārketinga stratēģiju 13.02.2018.

Mūsdienās lielākā daļa uzņēmumu klientu piesaistīšanai izmanto dažādus digitālos komunikāciju kanālus: baneru reklāma, Facebook, Google reklāma, Youtube reklāma, SEO, e-pasta mārketings utt. Bet arvien biežāk un biežāk mēs dzirdam, ka uzņēmējiem nav pārliecības par to, vai ir izvēlēts pareizais ceļš biznesa mērķu sasniegšanai.

Aicinām apmeklēt semināru, kur atradīsiet atbildes uz šādiem jautājumiem:
1. Kā aprēķināt optimālos digitālās reklāmas budžetus?
2. Kā aprēķināt/plānot kopējo atdevi no digitālās komunikācijas (ja ir iedarbināti vairāki kanāli)?
3. Kādos gadījumos izmantot vienu un kādos gadījumos vairākus komunikāciju kanālus?
4. Ja vienu kanālu, tad kādu?
5. Ja vairākus kanālus, tad kādus?
6. Kā potenciālais klients uzvedas internetā un kā viņu pareizāk uzrunāt, “noķert”?
7. Kā pareizi vērtēt atdevi no reklāmas katrā no pārdošanas posmiem?
8. Kāda ir komunikācijas kanālu loma katrā pārdošanas posmā?
9. Kādas ir izplatītākās kļūdas, plānojot digitālā mārketinga stratēģiju?

Par lektoru

Dr.Sergejs Volvenkins. iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs. Sertificēts Google treneris. Viens no pieredzējušākajiem digitālā mārketinga ekspertiem Latvijā. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Adwords un Google Analytics eksperts ar doktora grādu, ilggadējs interneta mārketinga praktiķis. Dr. Sergejs Volvenkins aktīvi dalās savā pieredzē, izglīto reklāmdevējus, topošos un esošos digitālā mārketinga ekspertus, lasa lekcijas studentiem, vada individuālas apmācības un seminārus.
iMarketings.lv ir pilna servisa digitālā mārketinga aģentūra. Pārvaldām digitālo komunikāciju gan maziem un vidējiem, gan lieliem starptautiskiem uzņēmumiem. Pārvaldām vairāk nekā 2 mlj. EUR gada reklāmas budžetu.

Par iMarketings.lv

iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Latvijā. Google vairākkārt ir apbalvojis mūs par sasniegumiem un izciliem darba rezultātiem. 2015. gadā esam kļuvuši par labāko Google aģentūru Latvijā. 2016. gadā esam kļuvuši par labāko Google aģentūru visos trīs ceturkšņos. Mēs pārvaldām Google reklāmas kampaņas gan lieliem Baltijas klientiem, gan vidējiem un maziem uzņēmumiem. Līdz ar to mūsu rīcībā ir stratēģijas jebkura kalibra uzņēmumiem.

Apmeklējiet nodarbības, ja vēlaties paaugstināt kompetences līmeni no praktiskās puses. Esam apmācījuši vairāk nekā 500 topošo un esošo digitālā mārketinga ekspertu. Mūsu apmācību programmas un materiāls ir izstrādāts līdz niansēm.

Aicinām 13. februārī no plkst. 15:00-17:00 apmeklēt semināru par Digitālā Mārketinga stratēģiju
Norises vieta tiks precizēta!

DALĪBAS MAKSA:
– LDE biedriem : 15.00 EUR + PVN.
– Uzņēmumiem, kuri nav LDE biedri: 45.00 EUR + PVN / personai

""
1
Rezervējiet vietu tagad!
Vārds
Uzņēmums
Telefons
Komentārs
0 /
Previous
Next