Mājaslapas iekšējās SEO optimizācijas praktiskās nodarbības no A līdz Z. 14.02.2018.

#1 praktiskās SEO nodarbības Latvijā*

Noskaidrojiet veiksmīgas mājaslapas iekšējās SEO optimizācijas panākumu atslēgas. Uzreiz pārņemiet iMarketings.lv ekspertu pieredzi.

Nodarbības ilgst 5 stundas. Organizē iMarketings.lv

Nodarbību laikā patstāvīgi, bet arī mūsu vadošo ekspertu pārraudzībā:

1. veiksiet izmaiņas mājaslapā (vai arī sagatavosiet uzdevumu programmētājam), lai tā būtu draudzīga gan Google meklētājam, gan potenciālajam klientam (iekšējā SEO optimizācija);
2. saņemsiet vērtīgu palīdzību (konsultāciju, atbildes uz jautājumiem) tieši tad, kad tā ir visvairāk nepieciešama – iekšējās SEO optimizācijas laikā.

*pēc apmācīto cilvēku skaita (apmācīti vairāk nekā 500)

Bilde-1

AS “Banka Citadele” mārketinga daļa apmeklēja iMarketings.lv vadītās praktiskās nodarbības “AdWords un SEO no A līdz Z” šā gada jūnijā. Nodarbības bija ļoti izsmeļošas un labi strukturētas, apvienojot teorētisko zināšanu pielietojumu praksē. Semināru vadīja lielisks pasniedzējs – Sergejs Volvenkins, kurš iedziļinājās katra semināra dalībnieka izpratnē par tēmu un atbalstīja ikvienā brīdī, kad tas bija nepieciešams. Dalībnieki tika nodrošināti ar materiāliem un testa mājaslapām, kā arī saņēmām ļoti noderīgu un vērtīgu informāciju un padomus tālākai pielietošanai praksē. “Bankas Citadele” mārketinga komandas vārdā izsaku lielu pateicību iMarketings.lv komandai par vērtīgajām 4 dienām, kas atvēra durvis uz AdWords un SEO pasauli.

Jana Rubīna
AS “Banka Citadele”
Mārketinga daļas vadītāja

Kāpēc tās ir praktiskās nodarbības, nevis seminārs?

 • Individuālo apmācību formāts (iepriekš šī veida nodarbības bija pieejamas tikai individuālo apmācību laikā);
 • Mazas grupas;
 • Individuāls darbs ar katru dalībnieku;
 • Visas darbības soli pa solim live režīmā;
 • Katrs dalībnieks pēc pasniedzēju piemēra pats veido savas reklāmas kampaņas, veic SEO, analizē savu reklāmas kampaņu.

Katras nodarbības laikā klasē strādā divi pieredzējuši pasniedzēji / iMarketings.lv eksperti.

Pieredzējušo ekspertu pārraudzībā jūs iemācīsieties un paši izmēģināsiet:

 • veikt iekšējo SEO auditu;
 • noteikt būtiskākos SEO trūkumus mājaslapā un uzreiz tos labot (vai arī iemācīties sagatavot darba uzdevumu programmētājam par nepieciešamo labojumu veikšanu);
 • iemācīties strādāt ar svarīgākajiem SEO faktoriem;
 • saprast satura nozīmi mājaslapā un iemācīties veidot saturu, kas ir draudzīgs Google meklētājam (teksta garumi, atslēgvārdu blīvums, sadaļas, kurām nepieciešams saturs, kurām nē utt.);
 • veikt atslēgvārdu analīzi un noteikt optimālos atslēgvārdus;
 • veidot semantisko kodolu (atslēgvārdu atbilstība konkrētai mājaslapas sadaļai);
 • panākt, ka mājaslapa ir 100% draudzīga Google meklētājam un sagatavota ārējai SEO optimizācijai;
 • analizēt SEO situāciju un rezultātu, strādājot ar svarīgākiem SEO rīkiem: Search Console, Seranking;
 • ″salinkot″ Google Analytics ar Search Console.

Kursa programma

Katrā nodarbību dienā dalībnieki paši dara to, kas ir paredzēts programmā – veic savas mājaslapas iekšējo SEO. iMarketings.lv eksperti sākumā izstāsta svarīgākos momentus. Pēc tam live režīmā soli pa solim rāda darbības, atbild uz jautājumiem un palīdz sarežģītās situācijās.

Mājaslapas SEO optimizācija

14.02.2018. 10:30 – 17:00 (ar 60 min pārtraukumu)

 1. Iekšējā SEO audita veikšana (detalizēti tiek apskatītas mājaslapas iekšējās SEO optimizācijas svarīgākās pozīcijas)
 2. Atslēgvārdu analīze un optimālo atslēgvārdu noteikšana
 3. Konkurentu analīze
 4. Semantiskā kodola veidošana
 5. Darbs ar iekšējiem SEO faktoriem
 6. Darbs ar SEO tekstiem mājaslapā
 7. Darbs ar svarīgakājiem SEO rīkiem

Nodarbību maksa

Reģistrējoties pirms 07.02.2018. – 150 EUR + PVN
Reģistrējoties pēc 07.02.2018. – 190 EUR + PVN

Latvijas Digitālo ekspertu biedrības biedriem -25% (kā arī priekšroka vietu rezervācijai)

Nodarbību norises vieta tiks precizēta

Semināru vadīs iMarketings.lv digitālas nodaļas vadītājs, sertificēts Google treneris dr.Sergejs Volvenkins, iMarketings.lv onsite SEO eksperts Oļegs Pogodkins.

""
1
Rezervējiet vietu tagad!
Vārds
Uzņēmums
Telefons
Komentārs
0 /
Previous
Next

Dažas organizācijas, kuru pārstāvji ir apmeklējuši mūsu seminārus:

iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Latvijā. Google vairākkārt ir apbalvojis mūs par sasniegumiem un izciliem darba rezultātiem. 2015. gadā esam kļuvuši par labāko Google aģentūru Latvijā. 2016. gadā esam kļuvuši par labāko Google aģentūru pirmajos trīs ceturkšņos. Mēs pārvaldām Google reklāmas kampaņas gan lieliem Baltijas klientiem, gan vidējiem un maziem uzņēmumiem. Līdz ar to mūsu rīcībā ir stratēģijas jebkura kalibra uzņēmumiem.

Apmeklējiet nodarbības, ja vēlaties paaugstināt kompetences līmeni no praktiskās puses. Esam apmācījuši vairāk nekā 500 topošo un esošo digitālā mārketinga ekspertu. Mūsu apmācību programmas un materiāls ir izstrādāts līdz niansēm.

Baiba

Liels paldies par interesanto semināru. Uzzināju daudz ko jaunu par reklāmas analīzes iespējām un digitālo mārketingu kopumā. Jaunās zināšanas noteikti ir vērtīgas no praktiskās puses. Īpaši patika, ka bija dota iespēja praktiski darboties un pašam izdarīt to, ko prezentēja eksperts.

Baiba Beļinova
SIA “Motofavorīts”, Mārketinga daļa

Armands

Paldies iMarketings.lv komandai par kvalitatīvo četru dienu ceļvedi digitālajā pasaulē. Skaidri, aktuāli un profesionāli. No teorijas līdz tās reālam pielietojumam praksē – soli pa solim pretī efektīvai komunikācijai digitālajā vidē. Paldies lektoriem.

Armands Utināns
Eco Baltia Grupa, Mārketinga daļa

Andra

Seminārs no citiem atšķīrās ar to, ka bija iespēja iegūt ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiski veidot savu pirmo AdWords kampaņu un gūt pieredzi no veiksmēm un neveiksmēm. Pasniedzēji bija ļoti pretimnākoši un neatteicās sniegt palīdzību vai dot padomu nākotnes kampaņu realizēšanā.

Andra Muceniece
SIA “Elva DMS”

Dace

Apmeklētie AdWords un SEO kursi bija patiešām noderīgi, tajos vienkāršā un saprotamā veidā tika izstāstīts pats svarīgākais, lai varētu patstāvīgi darboties AdWords lauciņā. Praktiskā līdzdarbošanās atviegloja saprašanu un ļāva uzreiz iesaistīties reklāmu veidošanā. Īpaši iepriecināja, ka pasniedzējs pastāstīja arī par AdWords īpatnībām Latvijā.

Dace Znotiņa
SIA “MasterFoto”

""
1
Rezervējiet vietu tagad!
Vārds
Uzņēmums
Telefons
Komentārs
0 /
Previous
Next