LIETOTĀJU PIEREDZE (UX): SOLI PA SOLIM

Kursa ietvaros apgūsim lietotāju pieredzes (UX) pamatus, izvērtējot dažādus piemērus, kā arī apgūsim praktiskas iemaņas, kā pašiem īstenot lietotāju pieredzes projektu savā organizācijā. Tam lieti noderēs praktiski rīki un sagataves.

Lietotāju pieredzes iemaņas noderēs katram, kurš vēlas uzlabot savas organizācijas biznesa mērķu sasniegšanu, veidojot klientu vajadzībām atbilstošus risinājumus.

Kāpēc tās ir praktiskās nodarbības, nevis seminārs?

  • Individuālo apmācību formāts;
  • Mazas grupas;
  • Individuāls darbs ar katru dalībnieku;
  • Visas darbības soli pa solim.

Pasniedzējs: Edgars Koroņevskis

Digitālā mārketinga un UX konsultants. Vairāk kā 15 gadu pieredze digitālājā mārketingā un komunikācijā. Iepriekšējā pieredze: SEB bankas digitālā mārketinga vadītājs, ziņu aģentūras LETA IT nodaļas vadītājs, multimediju laboratorijas RIDemo projektu direktors.

KURSA PROGRAMMA

25.04.2019. 10:00 – 17:00 (ar 60 min pārtraukumu)

1.Lietotāju pieredze (UX): ievads

Ievads par lietotāju pieredze

Kas ir lietojamība un saskarne?

Labas lietotāju pieredzes nozīme

2.Lietotāju pieredzes process

Biznesa mērķu un lietotāju vajadzību krustpunkti

Mērķauditoriju matrica

Uz lietotāju vērsts dizains

UX process un tā ieviešana

3.Lietotāju izpēte un testēšana

Populārākās metodes

Praktiski uzdevumi

4.Prototipēšanas metodes

Kā ātri pārbaudīt ideju vai risinājumu

Skices un prototipi

5.Efektivitāte un novērtējums
Kā mērīt izmaiņas uzvedībā un rezultātos

Online un offline indikatori

6.Lietotāju pieredze kā vērtība organizācijā

Dizains kā biznesa domāšana

Produktu dizains un lietotāju pieredze

Nepieciešamās kompetences un zināšanas

SEMINĀRA MAKSA

Piesakies pirms 16.04.2019

150 EUR

Piesakies pēc 17.04.2019

190 EUR

Piesakies pēc 23.04.2019

220 EUR

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļas un  iMarketings.lv sadarbība tika uzsākta 2016. gada nogalē, kopīgi organizējot apmācības uzņēmējiem par Facebook un Google reklāmu, kā arī pārējām interneta mārketinga tēmām. Sadarbība bija veiksmīga un apmācības tika kvalitatīvi un profesionāli novadītas. Paldies, Sergejam Volvenkinam un viņa kolēģiem par darbu. Ar Sergeju Volvenkinu un iMarketings.lv  plānojam attīstīt sadarbību arī turpmāk!

Baiba Birzgale
Baiba BirzgaleLTRK Vidzemes nodaļas Vadītāja vietniece

Liels paldies par interesanto semināru. Uzzināju daudz ko jaunu par reklāmas analīzes iespējām un digitālo mārketingu kopumā. Jaunās zināšanas noteikti ir vērtīgas no praktiskās puses. Īpaši patika, ka bija dota iespēja praktiski darboties un pašam izdarīt to, ko prezentēja eksperts.

Baiba Beļinova
Baiba BeļinovaSIA “Motofavorīts”, Mārketinga daļa

Paldies iMarketings.lv komandai par kvalitatīvo četru dienu ceļvedi digitālajā pasaulē. Skaidri, aktuāli un profesionāli. No teorijas līdz tās reālam pielietojumam praksē – soli pa solim pretī efektīvai komunikācijai digitālajā vidē. Paldies lektoriem.

Armands Utināns
Armands UtinānsEco Baltia Grupa, Mārketinga daļa

Seminārs no citiem atšķīrās ar to, ka bija iespēja iegūt ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiski veidot savu pirmo AdWords kampaņu un gūt pieredzi no veiksmēm un neveiksmēm. Pasniedzēji bija ļoti pretimnākoši un neatteicās sniegt palīdzību vai dot padomu nākotnes kampaņu realizēšanā.

Andra Muceniece
Andra MucenieceSIA “Elva DMS”

Apmeklētie AdWords un SEO kursi bija patiešām noderīgi, tajos vienkāršā un saprotamā veidā tika izstāstīts pats svarīgākais, lai varētu patstāvīgi darboties AdWords lauciņā. Praktiskā līdzdarbošanās atviegloja saprašanu un ļāva uzreiz iesaistīties reklāmu veidošanā. Īpaši iepriecināja, ka pasniedzējs pastāstīja arī par AdWords īpatnībām Latvijā.

Dace Znotiņa
Dace ZnotiņaSIA “MasterFoto”
Digitālā mārketinga plānošanas apmācībās ir praktiskā pieeja un piemēri no reāliem, realizētiem projektiem. Pasniegšanas veids un pasniedzēja, Edgara,  uzstāšanās mani ļoti apmierināja.
Kristiāna Dolge
Kristiāna DolgeProjektu vadītāja, SIA PMF Group
Facebook apmācībās man viss patika. Dalīšanās ar savu pieredzi no lektoru puses. Ieteikumi maksimālas efektivitātes sasniegšanai. Lieliski kursi tiem, kuri nekad nav nodarbojušies ar Facebook reklāmu.
Elīna JermolovičaSIA "Event Technology"
Individuāla pieeja katram kursantam. Lieliskas SEO apmācības. 
Jānis AntonovičsSIA Raibi
""
1
Rezervējiet vietu tagad!
Vārds
Uzņēmums
Telefons
Komentārs
0 /
Previous
Next