MĀJAS LAPAS SEO OPTIMIZĀCIJAS PRAKTISKĀS NODARBĪBAS

Veiksmīgai biznesa mērķu sasniegšanai meklētājprogrammu optimizācija jeb SEO ir jāīsteno ilgtermiņā, tādēļ ir ļoti vērtīgi pašiem apgūt pamata prasmes, lai labāk plānotu un īstenotu SEO stratēģiju. Nodarbības laikā padziļināsim izpratni par SEO, kā arī apgūsim praktiskas iemaņas darbam ar online rīkiem, kuri var palīdzēt veiksmīgāk īstenot SEO stratēģiju.

Nodarbība ir paredzēta gan iesācējiem, kuri sper pirmos soļus šajā laukā, kā arī jau pieredzējušākiem mārketinga speciālistiem, kuri vēlas paplašināt savas zināšanas un prasmes.

Kāpēc tās ir praktiskās nodarbības, nevis seminārs?

 • Individuālo apmācību formāts (iepriekš šī veida nodarbības bija pieejamas tikai individuālo apmācību laikā
 • Mazas grupas
 • Individuāls darbs ar katru dalībnieku
 • Visas darbības soli pa solim live režīmā
 • Katrs dalībnieks pēc pasniedzēju piemēra pats veido savas reklāmas kampaņas, veic SEO, analizē savu reklāmas kampaņu

KURSA PROGRAMMA

16.05.2019. 10:00 – 17:00 (ar 60 min pārtraukumu)

 1. SEO nozīme digitālajā mārketingā
 2. Atslēgvārdu optimizācija, izpēte un plānošana
 3. SEO optimizēta mājaslapa (iekšējā lapas optimizācija)
 4. Konkurentu analīze
 5. Lokālais SEO
 6. Satura stratēģija, atslēgvārdu optimizācija
 7. Tehniskā SEO optimizācija
 8. Praktisks darbs ar SEO rīkiem
 9. Biežākās SEO kļūdas

SEMINĀRA MAKSA

Piesakies pirms 08.05.2019

150 EUR

Piesakies pēc 09.05.2019

190 EUR

Piesakies pēc 14.05.2019

220 EUR

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļas un  iMarketings.lv sadarbība tika uzsākta 2016. gada nogalē, kopīgi organizējot apmācības uzņēmējiem par Facebook un Google reklāmu, kā arī pārējām interneta mārketinga tēmām. Sadarbība bija veiksmīga un apmācības tika kvalitatīvi un profesionāli novadītas. Paldies, Sergejam Volvenkinam un viņa kolēģiem par darbu. Ar Sergeju Volvenkinu un iMarketings.lv  plānojam attīstīt sadarbību arī turpmāk!

Baiba Birzgale
Baiba BirzgaleLTRK Vidzemes nodaļas Vadītāja vietniece

Liels paldies par interesanto semināru. Uzzināju daudz ko jaunu par reklāmas analīzes iespējām un digitālo mārketingu kopumā. Jaunās zināšanas noteikti ir vērtīgas no praktiskās puses. Īpaši patika, ka bija dota iespēja praktiski darboties un pašam izdarīt to, ko prezentēja eksperts.

Baiba Beļinova
Baiba BeļinovaSIA “Motofavorīts”, Mārketinga daļa

Paldies iMarketings.lv komandai par kvalitatīvo četru dienu ceļvedi digitālajā pasaulē. Skaidri, aktuāli un profesionāli. No teorijas līdz tās reālam pielietojumam praksē – soli pa solim pretī efektīvai komunikācijai digitālajā vidē. Paldies lektoriem.

Armands Utināns
Armands UtinānsEco Baltia Grupa, Mārketinga daļa

Seminārs no citiem atšķīrās ar to, ka bija iespēja iegūt ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiski veidot savu pirmo AdWords kampaņu un gūt pieredzi no veiksmēm un neveiksmēm. Pasniedzēji bija ļoti pretimnākoši un neatteicās sniegt palīdzību vai dot padomu nākotnes kampaņu realizēšanā.

Andra Muceniece
Andra MucenieceSIA “Elva DMS”

Apmeklētie AdWords un SEO kursi bija patiešām noderīgi, tajos vienkāršā un saprotamā veidā tika izstāstīts pats svarīgākais, lai varētu patstāvīgi darboties AdWords lauciņā. Praktiskā līdzdarbošanās atviegloja saprašanu un ļāva uzreiz iesaistīties reklāmu veidošanā. Īpaši iepriecināja, ka pasniedzējs pastāstīja arī par AdWords īpatnībām Latvijā.

Dace Znotiņa
Dace ZnotiņaSIA “MasterFoto”
Digitālā mārketinga plānošanas apmācībās ir praktiskā pieeja un piemēri no reāliem, realizētiem projektiem. Pasniegšanas veids un pasniedzēja, Edgara,  uzstāšanās mani ļoti apmierināja.
Kristiāna Dolge
Kristiāna DolgeProjektu vadītāja, SIA PMF Group
Facebook apmācībās man viss patika. Dalīšanās ar savu pieredzi no lektoru puses. Ieteikumi maksimālas efektivitātes sasniegšanai. Lieliski kursi tiem, kuri nekad nav nodarbojušies ar Facebook reklāmu.
Elīna JermolovičaSIA "Event Technology"
Individuāla pieeja katram kursantam. Lieliskas SEO apmācības. 
Jānis AntonovičsSIA Raibi
""
1
Rezervējiet vietu tagad!
Vārds
Uzņēmums
Telefons
Komentārs
0 /
Previous
Next