No 14. līdz 22. septembrim norisinājās Google reklāmas un Google Analytics kārtējās praktiskās apmācības, kuru programma ir pielāgota tā, lai nodarbību dalībnieki darbotos pēc iespējas produktīvāk un labāk apgūtu tēmu. Piemēram, Google AdWords apmācības tika īstenota divos posmos, kad otrā daļa bija nedēļu pēc kampaņas izveidošanas un palaišanas. Tādā veidā dalībniekiem nedēļas laikā bija iespēja savākt analīzei nepieciešamo klikšķu skaitu, kā arī izpildīt mājas darbus, visu izvērtēt un sagatavot praktiskus jautājumus.

 

Mums ir liels prieks, ka par nodarbībām ir tik nopietna interese. Viens no iemesliem varētu būt tas, ka esam īpaši akcentējuši apmācību praktisko pusi – dalībnieki paši veic analīzi, izstrādā kampaņas, analizē tās, bet mēs skaidrojam Google Adwords & Google Analytics pamatus un rādām nozīmīgākās iespējas rīku interfeisā.

Ja vēlāties uzlabot savas praktiskās zināšanas par Google AdWords un Google Analytics, pievienojaties mums. Apmeklējiet iMarketings.lv nākamās nodarbības.