Privātuma politika

Pārziņa identitāte un kontaktinformācija: Latvijas digitālo ekspertu biedība, Reģ.Nr. 40008256517; Anniņmuižas bulvāris 28-68, Rīga, Latvija, LV-1067, tālrunis:27584019, elektroniskā pasta adrese: evija.gorbunova@lde.lv.

Apstrādes nolūki, kam paredzēti personas dati:

  • Vārds, uzvārds, dzimums, dzimšanas dati, kontaktinformācija, darba pieredze, izglītība (ieskaitot kursus un sertifikātus), valodu prasme, cita informācija kuru Jūs vēlaties sniegt inspekcijai – lai nodrošinātu personāla atlases konkursa norisi un savu tiesisko interešu nodrošināšanai, ciktāl tās saistītas ar personāla atlasi.
  • Informācija, ko jūs pats/-i iesniedzāt, lai varētu izrakstīt rēķinu par apmācībām – vārds, uzvārds, personas kods, adrese, bankas konts.
  • Vārds, uzvārds, e-pasts, kurš iesniegts pildot aptaujas anketas, pierakstoties jaunumiem mājas lapā,

Apstrādes juridiskais pamats:

  • Klientu piekrišana – fiziska persona, kura pati dod apstiprinājumu, ka viņu dati (vārds, uzvārds, e-pasts) ievākti, lai izmantotu tiešā mārketingā. Uz norādīto informāciju tiks sūtīti individuāli piedāvājumi un informāija par jaunumiem.
  • Oficiālu dokumentu noslēgšana un izpilde – Informācija, kas iesniegta rēķinu, autoratlīdzību, līgumu noslēgšanai tiek izmantota tikai un vienīgi šī procesa apstrādei un izpildei.

Iesniegt sūdzību: Ja gadījumā jums ir pamatotas bažas par to, ka Latvijas digitālo ekspertu biedrība veic Jūsu personas datu apstrādi neatbilstoši normatīvo aktu prasībām, lūdzu sazinieties ar atbildīgo kontaktpersonu evija.gorbunova@lde.lv

Dzēst datus: Ja persona, kurs dati tiek uzglabāti vēlas, lai tos dzēš, tad lūdzu, sazināties ar atbildīgo kontaktpersonu evija.gorbunova@lde.lv

SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Sīkdatnes (cookies) un to izmantošana

Kas tas ir? Sīkdatnes ir nelielas informācijas daudzums, kas tiek saglabāts Jūsu datora, planšetdatora pārlūkprogrammā vai Jūsu mobilajā ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni. Pēc tam katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz to izveides tīmekļa vietni vai citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni.Papildu informāciju par sīkdatnēm, lūdzu, skatiet šeit. Mūsu privātuma politika attiecas uz sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām.

Mūsu mājaslapā tiek lietotas šādas sīkdatnes:

  • Tehniskās sīkdatnes: Mēs cenšamies piedāvāt saviem lietotājiem attīstītu un lietotājiem draudzīgu mājas lapu, kas automātiski pielāgojas lietotāju vajadzībām un vēlmēm. Šī mērķa sasniegšanai mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, lai jums rādītu mūsu mājas lapu, lai mājas lapa pareizi strādātu. Respektīvi, šī sīkdatnes ir noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai.
  • Funkcionālās sīkdatnes: Mēs izmantojam arī funkcionālas sīkdatnes, lai atcerētos jūsu izvēles un lai palīdzētu jums izmantot mūsu mājas lapu pēc iespējas produktīvāk, piemēram, atceroties jūsu izvēlēto pakalpojumu. Šīs funkcionālās sīkdatnes nav noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai, tomēr jums kā lietotājam tās ir papildus noderīgas, jo tās uzlabo jūsu lietotāja pieredzi.
  • Analītiskās sīkdatnes: Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu lietotāji izmanto mājas lapu, lai uzzinātu, kas strādā un kas nestrādā, lai optimizētu un uzlabotu mājas lapu un lai nodrošinātu, ka lietotājiem mūsu piedāvātais produkts joprojām ir interesants un atbilstošs. Mēs reģistrējam tādus datus kā jūsu skatītās mājas lapas, jūsu attiecinātās / iziešanas lapas, no kurām jūs atnācāt un kur jūs beidzāt skatīties, jūsu izmantotās platformas veids, informācija par datumu / laiku un informācija par jūsu datora peles klikšķu skaitu attiecīgajā lapā, peles kustībām, ritināšanas kustībām, jūsu izmantotajiem meklēšanas vārdiem un tekstu, ko jūs rakstāt mūsu mājas lapas izmantošanas laikā. Mēs izmantojam analītiskās sīkdatnes arī mūsu reklāmas kampaņās tiešsaistē, lai uzzinātu, kā mūsu lietotāji izmanto mājas lapu pēc tam, kad tiešsaistē ir redzējuši mūsu reklāmu (tās var būt arī reklāmas trešo pušu mājas lapās), taču mēs nevarēsim jūs identificēt un reģistrēsim tikai anonīmu informāciju.
  • Reklāmas sīkdatnes: Mēs izmantojam gan mūsu, gan trešo pušu sīkdatnes, lai parādītu jums personalizētas reklāmas mūsu un citās mājas lapās. Tās sauc par nosūtītajām mājas lapām un tiek balstītas uz jūsu pārlūkošanas aktivitātēm mūsu mājas lapā, piemēram, jūsu meklētajiem pakalpojumiem.

Kā apstiprināt, atspējot vai izdzēst sīkdatnes?

Apmeklējot mūsu vietni, Jums tiek parādīts logs ar ziņojumu par timekļa vietnes sīkdatņu izmantošanu. Nospiežot piekrišanas pogu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas mērķiem.

Lai atspējotu sīkdatnes, aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj Jums atcelt visu vai dažu sīkdatņu iestatījumus. Taču, ja izmantosiet savas pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atspējotu visas sīkdatnes (tostarp tehniskas sīkdatnes), Jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt visām vietņu sadaļām.

Papildu informāciju par to, kā pārvaldīt sīkdatņu izvēlnes populārākajās pārlūkprogrammās, var atrast šeit: Internet Explorer; Chrome; Firefox; Safari; Opera.