Latvijas Digitālo ekspertu biedrība, digitālā mārketinga piekritējiem, piedāvā apgūt tādus kursus, kā Google Ads, Analytics, SEO un Facebook reklāmu. Mēs saprotam cik nozīmīgi ir zināt procesus, kuri notiek Jūsu uzņēmumā, tāpēc apmācības esam izveidojuši pēc iespējas praktiskākas, lai Jums būtu dziļāka izpratne par notiekošajiem procesiem. Apmācības tiek rīkotas grupām līdz 15 cilvēkiem, tā ļaujot pievērsties katram dalībniekam un atbildēt uz jautājumiem, ja tādi ir radušies, uzreiz.           

Mēs lepojamies ar saviem pasniedzējiem, viņi ir pilni entuziasma, enerģijas un griboši nodot savas zināšanas tālāk. Pasniedzēji ir savas jomas profesionāļi ar praktisko pieredzi un praktisku pieeju apmācībām, tādēļ variet būt droši, praktiskie piemēri būs daudz.

Pēc apmācībām, katrs dalībnieks saņem pateicību par piedalīšanos, kas apliecina apmācībās iegūtās zināšanas.

Tuvākās apmācības

Efektīva sociālo tīklu komunikācija: 03.12. un 04.12.2019.

Lietotāju pieredze (UX): soli pa solim: 11.12.2019.

14. 01.2020 – Google Ads (kampaņas izveidošana)

21. 01.2020 – Google Ads (kampaņas analīze)

28. 01.2020 – Google Analytics (atskaites. datu analīze)

Facebook reklāmas kamapņas izveide

Facebook reklāmas rezultātu analīze

Mājaslapas SEO optimizācija: 12.02.2020.

Digitālā mārketinga plānošana: 26.11.2019.

Atsauksmes par apmācībām

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļas un  iMarketings.lv sadarbība tika uzsākta 2016. gada nogalē, kopīgi organizējot apmācības uzņēmējiem par Facebook un Google reklāmu, kā arī pārējām interneta mārketinga tēmām. Sadarbība bija veiksmīga un apmācības tika kvalitatīvi un profesionāli novadītas. Paldies, Sergejam Volvenkinam un viņa kolēģiem par darbu. Ar Sergeju Volvenkinu un iMarketings.lv  plānojam attīstīt sadarbību arī turpmāk!

Baiba BirzgaleLTRK Vidzemes nodaļas Vadītāja vietniece

Liels paldies par interesanto semināru. Uzzināju daudz ko jaunu par reklāmas analīzes iespējām un digitālo mārketingu kopumā. Jaunās zināšanas noteikti ir vērtīgas no praktiskās puses. Īpaši patika, ka bija dota iespēja praktiski darboties un pašam izdarīt to, ko prezentēja eksperts.

Baiba BeļinovaSIA “Motofavorīts”, Mārketinga daļa

Paldies iMarketings.lv komandai par kvalitatīvo četru dienu ceļvedi digitālajā pasaulē. Skaidri, aktuāli un profesionāli. No teorijas līdz tās reālam pielietojumam praksē – soli pa solim pretī efektīvai komunikācijai digitālajā vidē. Paldies lektoriem.

Armands UtinānsEco Baltia Grupa, Mārketinga daļa

Seminārs no citiem atšķīrās ar to, ka bija iespēja iegūt ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiski veidot savu pirmo AdWords kampaņu un gūt pieredzi no veiksmēm un neveiksmēm. Pasniedzēji bija ļoti pretimnākoši un neatteicās sniegt palīdzību vai dot padomu nākotnes kampaņu realizēšanā.

Andra MucenieceSIA “Elva DMS”

Apmeklētie AdWords un SEO kursi bija patiešām noderīgi, tajos vienkāršā un saprotamā veidā tika izstāstīts pats svarīgākais, lai varētu patstāvīgi darboties AdWords lauciņā. Praktiskā līdzdarbošanās atviegloja saprašanu un ļāva uzreiz iesaistīties reklāmu veidošanā. Īpaši iepriecināja, ka pasniedzējs pastāstīja arī par AdWords īpatnībām Latvijā.

Dace ZnotiņaSIA “MasterFoto”
Digitālā mārketinga plānošanas apmācībās ir praktiskā pieeja un piemēri no reāliem, realizētiem projektiem. Pasniegšanas veids un pasniedzēja, Edgara,  uzstāšanās mani ļoti apmierināja.
Kristiāna DolgeProjektu vadītāja, SIA PMF Group
Facebook apmācībās man viss patika. Dalīšanās ar savu pieredzi no lektoru puses. Ieteikumi maksimālas efektivitātes sasniegšanai. Lieliski kursi tiem, kuri nekad nav nodarbojušies ar Facebook reklāmu.
Elīna JermolovičaSIA "Event Technology"
Individuāla pieeja katram kursantam. Lieliskas SEO apmācības. 
Jānis AntonovičsSIA Raibi