Par mums

Latvijas Digitālo ekspertu biedrība
Latvijas Digitālo ekspertu biedrība

Esam organizācija, kuras mērķis ir celt digitālā mārketinga kompetenci Latvijā. Lai sasniegtu šo mērķi, regulāri rīkojam dažādas apmācības, kas ir saistītas ar digitālo mārketingu, kā Google ads, Analytics, Facebook, Linkedin, SEO utt.

Apmācības vada pieredzējuši pasniedzēji, kuri darbojušies vai darbojas tādos uzņēmumos, kā SEB banka, Delfi, Londonas PPC aģentūrā, aģentūrā Wrong, iMarketings.lv.

Mēs vienmēr koncentrējamies uz maksimālo ieguvumu, kuru var sniegt pasniedzēji praktiskajās nodarbībās. Līdz ar to, visas organizētās nodarbības tiek rīkotas mazās grupās, lai katram apmācību dalībniekam būtu iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, un pasniedzējs varētu pievērst nedalītu uzmanību.

Latvijas Digitālo ekspertu biedrība
nameplate
Visas apmācības notiek mazās grupās, lai uzreiz būtu iespēja, izsekot pasniedzēja darbībām un jaunās zināšanas var uzreiz izmantot praksē.
nameplate
Praktiskās apmācības vada pieredzes bagāti pasniedzēji, kas šis zināšanas aktīvi pielieto ikdienas darbā tādos
nameplate
Visas apmācības ir ieguvušas RD Kultūras un sporta departamenta licences. Tas ir apliecinājums apmācību pasniedzēju
Licencētas apmācību programmas
Licencētas apmācību programmas

Visas mūsu praktiskās apmācības ir ieguvušas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta licenci. Pēc apmācību kursa iziešanas, katrs dalībnieks saņem sertifikātu.

quotes
Digital networking

Šis pasākums tiek organizēts reizi ceturksnī, kur tiek izvēlēta viena no aktuālākajām digitālā mārketinga tēmām, uzaicināti savas jomas profesionāļi, kuri uzstājas un tad neformālākā gaisotnē, pie kafijas, ir iespēja vienkārši aprunāties par dzirdēto un redzēto. Digital Networkings, iepriekš ir bijis par tādām tēmām, kā viedokļu mārketings, satura mārketings, digitālais dizains, neoromārketings, e- komercija.

Digital networking
Praktiskās nodarbības

Katrs sevis cienošs profesionālis zina, lai kļūtu vēl pieredzes bagātāks, ir nepieciešams mācīties. Mūsu apmācības iedod ne tikai teorētiskās zināšanas, bet uzreiz parāda, kā šī teorētiskās zināšanas pielietot praksē.

Piemēram, Facebook reklāmas apmācībās, mēs uzreiz jau strādājam Business Manager, lai tu, izejot no apmācību telpas, pats varētu pārvaldīt reklāmas kampaņas.

Praktiskās nodarbības