LDE biedru ieguvumi

Latvijas Digitālā Ekspertu biedrība (LDE) ir organizācija, kuras mērķis ir izglītot speciālistus digitālā mārketingā un celt viņu kompetences līmeni. Digitālais mārketings ir nozare, kas nepārtraukti attīstās un pilnveidojās, tāpēc ir svarīgi sekot līdzi jaunumiem apmeklējot pieredzes apmaiņas pasākumus un komunicējot ar citiem speciālistiem. Piesakies Latvijas Digitālo ekspertu biedrībā un pilnveido savas zināšanas digitālā mārketingā un uzzini aktuālo informāciju pirmais.

#1 Piedalīties praktiskās apmācībās par izdevīgāku cenu

LDE regulāri rīko digitālā mārketinga apmācības par dažādām tēmām. Šobrīd iespēja apmeklēt šādas praktiskās apmācības:

  • Google Ads un Analytics
  • Facebook reklāma
  • Efektīva sociālo mediju komunikācija
  • Mājaslapu optimizācija (SEO)
  • Lietotāju pieredze (UX)
  • Linkedin izmantošanas biznesa vajadzībām
  • Digitālā mārketinga pamati
  • Tiešais mārketings

Biedri apmeklē apmācības ar 30% atlaidi, kas ļauj ietaupīt no 50 – 90 eiro par apmācībām.

#2 Piedalīties pieredzes apmaiņas pasākumos par izdevīgu cenu

LDE reizi ceturksnī rīko pieredzes apmaiņas pasākumu – Digital Networking. Pasākumā uzstājas nozares speciālisti, kas dalās savā pieredzē, kā viņi ir risinājuši konkrētas digitālā mārketinga problēmas. Pasākuma neatņemama sastāvdaļa ir tīklošanās (Networking), tā ir iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un, iespējams, būs sākums jaunai sadarbībai.

Biedriem uz visiem Digital Networking pasākumiem ir 50% atlaide no dalības maksas.

#3 Apmeklēt bezmaksas seminārus

LDE reizi pusgadā rīko padziļinātus seminārus par Facebook reklāmām un Google Ads. Nozares speciālisti no dažādiem uzņēmumiem dalās savos advencētos risinājumos, kas ļauj efektīvāk piesaistīt jaunus klientus un uzlabot ROI. Apmācības būs semināra veidā, kur piemēri tiek stāstīti teorētiski, nevis praktiski māca tos realizēt.

LDE biedriem seminārs bez maksas.

#4 Uzzināt un pārrunāt svarīgākos jaunumus digitālajā mārketingā

LDE reizi gadā rīko pasākumu, kurā prezentē vairākas iespējamās Digital Networking tēmas. Biedriem būs iespēja izteikt savu viedokli, ko viņi vēlētos redzēt nākošajā Digital Networking. Pasākuma ietvaros biedri dalās jaunākajās Digitālā mārketinga tendencēs.

Pasākumu apmeklē tikai LDE biedrības biedri.

Biedru nauda

Visus augstāk minētos ieguvumus iegūst biedrs, kas ir veicis biedru naudas maksājumu un kļuvis par pilntiesīgu biedru. Biedru nauda fiziskām personām ir 60 eiro gadā. Juridiskām personām biedru nauda ir 100 eiro gadā. Iestāšanās brīdī tiek izrakstīts rēķins par biedru naudas apmaksu par pilnu kalendāro gadu. Pār nākošo gadu biedru naudas maksājums ir jāveic līdz 31. janvārim. Pēc biedru naudas apmaksas biedriem ir pieejami pilnīgi visi augstākminētie ieguvumi.

Juridiskām personām biedru nauda ir lielāka, jo atlaides attiecas uz visiem uzņēmuma darbiniekiem, galvenais, lai rēķins par pasākumu tiek izrakstīts uz uzņēmumu. Piemēram, Google Ads un Analytics apmācības vēlas apmeklēt 3 darbinieki no viena uzņēmuma. Situācijā, kad uzņēmums nav biedrs kopējais rēķins būtu 750 Eiro + PVN, bet iestājoties biedrībā izmaksas par apmācībām būs tikai 525 eiro + PVN.

Iepazīsties – Latvijas Digitālo Ekspertu biedrības statūti

Lai pieteiktos par biedru ir jāaizpilda Pieteikumu anketa

Ja Jums ir kādi jautājumi par Biedrību, labprāt atbildēsim. Tos var uzdot, nosūtot e-pastu uz evija.gorbunova@lde.lv