Apgūsti digitālo mārketingu no mājām

Ir pienācis pārmaiņu laiks, kur nepieciešams pielāgoties. Nekas jau nepastājas, galvenais jautājums, vai mēs paši ļaujam visam apstāties? Šī brīža situācija daudziem uzņēmumiem ir uzlikusi lielu slogu, ir nepieciešamas jaunas pieejas ne tikai ikdienas darbu veikšanai, bet arī darbinieku kvalifikācijas celšanai. Atsaucoties uz Unesco un Worldbank, papildus izglītošanās bija viena no svarīgākajām vērtībām, kas 2008. gada finanšu krīzes laikā palīdzēja uzņēmumumiem veiksmīgi turpināt iesākto saimniecisko darbību. Kā iepriekš, arī šobrīd uzņēmumiem ir svarīgi sekot līdzi jaunumiem biznesa pasaulē un papildināt vai mainīt savu biznesa stratēģijas pieeju, kā arī turpināt izglītoties. Latvijas Digitālo Ekspertu biedrība, sekojot tendencēm, ir pielāgojusi savas apmācību programmas tā, lai ik viens varētu izglītoties neizejot no mājām. Papildus tam, esam sagatavojuši rakstu par lielākajiem ieguvumiem, piedaloties tiešsaistes apmācībās, un paskaidrojot kā īsti notiek viss process.

1. Apmācības ir pieejamas visiem Latvijas iedzīvotājiem

Viens no lielākajiem plusiem tiešsaistes apmācībām ir tas, ka tās ir pieejams visiem interesentiem. Kamēr klātienes apmācības tiek rīkotas Rīgā, tiešsaistes apmācībās var piedalīties ik viens cilvēks, no jebkuras vietas pasaulē. Tas ne tikai atvieglo dalību apmācībās, bet arī ietaupa laiku, jo, lai piedalītos apmācībās, vairs nav jāiziet no mājām. Viss, kas ir nepieciešams ir interneta savienojums un dators. Balstoties uz datiem no Centrālās Statistikas Pārvaldes, Latvijā ir viens no ātrākajiem interneta pārklājumiem Eiropā, līdz ar to, tiešsaites apmācības ir pareizā izvēle. Pirms apmacībām, katram dalībniekam tiks izsūtīta detalizēta informācija par to, kā bez problēmām sagatavoties apmācību procesam (Sākot ar to, kā uzstādīt programmu, kas dod iespēju pievienoties tiešsaites apmācībām, un beidzot ar to kā šo programmu efektīvi izmantot).

2. Zemākas izmaksas

Tiešsaistes programmas ir izdevīgākas, lētākas nekā ierastās klātienes nodarbības. Piemēram, nepastāv izmaksas par pārvietošanos uz nodarbību telpām, un dažreiz nepieciešamie kursu materiāli, piemēram, mācību grāmatas, ir pieejami tiešsaistē bez maksas.

3. Kvalitāte tiek saglabāta un fokuss uz praktisko pusi tiek saglābāts

Par cik apmācības tiek pasniegtas tiešsaistē, varētu likties, ka tiek pazaudēta to kvalitāte, bet tā nav! Mūsu piedāvātās tiešsaistes apmācības nebūs video ieraksts. Apmācību norises laikā Jums tiks sniegta piekļuve tiešraidei no pasniedzēja. Līdz ar to, ja rodas neskaidrības, jebkurā brīdī būs iespēja uzdot jautājumus pasniedzējam. Kaut gan apmācības tiks pasniegtas tiešsaistē, dalībnieku skaits tik un tā tiks ierobežots, lai nodrošinātu iespēju atbildēt uz visiem dalībnieku jautājumiem. Apmācību laikā, pasniedzēji ne tikai stāsta par to, kā izmantot dažādus rīkus, bet arī praktiski tos parāda, daloties ar savu ekrānu un praktiski izejot cauri minētajiem procesiem. Papildus tam, praktiskie uzdevumi, kuri tiek pārskatīti jau apmācību laikā palīdzot un atbildot uz neskaidrībām. Kā arī, pēc apmācībām, katram dalībniekam tiks nosūtīta prezentācija, kas vienmēr kalpos, lai nākotnē varētu rast atbildes uz visiem jautājumiem.

4. Ērtāka mācību vide

Bieži vien tiešsaites nodarbību reklāmās parādās cilvēki pidžammās, tiesa, iegūt jaunas zināšanas ir iespējams sēžot savā mīļākajā dīvāniņā, ērtākajā pozā un džemperī, malkojot paštaisītu kafiju. Kā arī, nodarbības var apgūt vecāki, kuri ir kopā mājās ar bērniem.

5. Vairāk mijiedarbības un lielākas spējas koncentrēties

Kaut arī pastāv dažādi viedokļi par tiešsaistes studentu līdzdalības līmeni salīdzinājumā ar dalību tradicionālajos kursos, viena lieta paliek skaidra: tiešsaistes kursi piedāvā kautrīgiem vai atturīgākiem studentiem iespēju piedalīties diskusijās vieglāk nekā klātienē. Ir iespēja uzdot jautājums rakstiski, vai iepriekš sagatavot un uzdot pasniedzējam.

Izmanto laiku lietderīgi, un #paliecmajas ietvaros izglīto sevi ar jaunām digitālā mārketinga prasmēm. Latvijas Digitālo Ekspertu biedrības piedāvā tiešsaistes apmācībām, sniedzot iespēju palielināt savu konkurētspēju un neļaujot apmkārtējiem apstākļiem ierobežot izaugsmi.